BioMagBioMag

  • Magnio oksido (MgO) bendras kiekis 16,0–23,0%
  • Kalcio oksido (CaO) bendras MIN 30,0%
  • Neutralizacijos skaičius, min.: 52
  • CaCO₃, MgCO₃ – 95%
  • Drėgmė < 3%
  • BB 600 kg

Pagrindinės produkto sudedamosios dalys yra kalcio karbonatas ir magnio karbonatas, gaunami smulkinant (smulkinant, malant) natūralias magnio kalkakmenio nuosėdas.

Kalcio ir magnio trąšos granulių pavidalu, pasižyminčios dideliu tirpumu ir labai geromis sugėrimo savybėmis.

Pagaminta iš aukštos kokybės mikronizuoto magnio miltelių.

BioMag suteikia augalams optimalų dirvožemio balansą, į dirvą įneša svarbių maistinių medžiagų – magnio ir kalcio. Didelis trąšų tirpumas skatina greitus pH lygio pokyčius, teigiamai veikiant fizines dirvožemio savybes – dirvoje esantis humusas esant kalciui gerina dirvožemio struktūrą, o tai padeda išlaikyti augalams palankų oro ir vandens santykį. Pagerėja mikrobiologinis aktyvumas, taigi ir maistinių medžiagų prieinamumas augalams. Bandymų rezultatai rodo, kad kalcio-magnio trąšų naudojimas prisideda prie derliaus padidėjimo vidutiniškai 20-25%.

Trąšas galima naudoti visų tipų dirvose, kur reikalingas greitas pH lygio pagerinimas ir dirvožemio praturtinimas magniu.

Magnis vaidina svarbų vaidmenį daugelyje augalų funkcijų. Jis reguliuoja fotosintezės intensyvumą, nes lemia chlorofilo susidarymą lapuose; veikia energijos mainus augaluose, angliavandenių, riebalų ir baltymų sintezę bei asimilatų transportavimą, mažina nitratų kiekį; skatina šaknų sistemos vystymąsi ir augalų maistinių medžiagų įsisavinimo procesus.

Kalcis augaluose atlieka daug labai svarbių funkcijų. Užtikrina ląstelių sienelių vientisumą ir pralaidumą, aktyvina fermentus, neutralizuoja organines rūgštis, veikia šaknų vystymąsi ir augimą.

Naudojimo normos: 600-1000 kg/ha