ELISYUM

ELISYUM

Labai koncentruotas įvairių fermentų (celiuliazių, chitinazių, lipazių, proteazių ir kt.) bei augalų ekstraktų turintis produktas, kuris veikia kaip trąša, aprūpinantis augalus jiems reikalingais mikroelementais: 9,3g/l Mn, 9,3g/l Zn ir 3,3g/l Fe, papildomai stiprindamas natūralų augalų imunitetą.

Be mikroelementų, ELISYUM praturtintas įvairiomis organinėmis medžiagomis, gautomis iš augalų ekstraktų. Šios medžiagos skatina šaknų ir lapų atsinaujinimą nusilpusiuose augaluose. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padeda augalų šaknims geriau pasisavinti maistines medžiagas iš dirvožemio ir paskirstyti jas visoms augalo dalims. Tai natūralus produktas – alternatyva fungicidų naudojimui, nekelianti pavojaus žmonėms ir supančiai aplinkai.

ELISYUM gali slopinti įvairius organizmus, sukeliančius puvinį, rūdis, lapų dėmėtumą ir kt. daigų, šaknų ir antžeminių augalų dalių pažeidimus.

NAUDOJIMAS:

• Šiltnamiuose ir sodininkystėje galima naudoti dirvai apdoroti, profilaktikai
• Trąšas purkšti pasirodžius pirmiesiems infekcijos požymiams arba profilaktiškai
• Svarbu augalo lapus padengti kaip įmanoma geriau, todėl privaloma naudoti kartu su LUMIK 0,3 -0,6 L/ha, gerinant trąšų padengimą ir patvarumą

ELISYUM purškimo norma – 0,5-1,5 l/ha, priklausomai nuo poreikio.

Esant dideliam poreikiui, purškimas kartojamas po 7 dienų po 0,5 l/ha.

Didžiausia pakartotinio purškimo norma 1 L/ha (ne daugiau 5 ml/L tirpalo).

Nemaišyti su cheminiais fungicidais, koncentruoto vario (Cu) ir sieros (S) produktais!

Geležis (Fe) 0,33% 
Manganas (Mn) 0,93% 
Cinkas (Zn) 0,93% w/v
Lignosulfonatai 18%
Tankis 1,1 kg/dcm³
pH 4,5