FERTIMIX ZnMn

FERTIMIX ZnMn

FERTIMIX-ZnMn yra skystos lapų trąšos, kurios aprūpina augalus tais svarbiais mikroelementais – cinku (Zn 70 g/l) ir manganu (Mn 35 g/l) kartu su gliukono rūgštimi (svarbiu tarpiniu angliavandenių apykaitos produktu gyvose ląstelėse). ). Fertimix-ZnMn apsaugo nuo mikroelementų trūkumo augaluose ir nesukelia fitotoksiškumo pavojaus.

FERTIMIX-ZnMn trąšas augalas pasisavina tiek per lapus, tiek per šaknis, iš dirvos, o pasisavinimas stabilus praktiškai bet kurioje įdirbtoje dirvoje (pH diapazonas 2-10). FERTIMIX-ZnMn užtikrina stiprų pradinį augimą bei šaknų, žiedų ir lapų formavimąsi. Be to, FERTIMIX-ZnMn padidina augalų toleranciją stresui, kurį sukelia didelis šviesos intensyvumas, sausra, šaknų patogenai.

FERTIMIX-ZnMn ypač rekomenduojamas smėlingoms dirvoms, kuriose mažai organinių medžiagų (pH 5,5 arba pH 7,4), ir augalams, kuriems reikia daugiau cinko (javai, pupos, kukurūzai, vaismedžiai) arba magnio (kviečiai, miežiai, avižos, rapsai, pupos, žirniai, sojos pupelės, bulvės, burokėliai, vyšnios).

Cinkas vaidina labai svarbų vaidmenį augalų metabolizme. Trūkstant cinko javams, formuojasi silpni ūgliai, mažėja augalų auksino aktyvumas, atsparumas šalčiui ir atsparumas sausrai. Kai pupelėse trūksta cinko, nauji lapai būna smulkūs ir blyškūs. Vaismedžiams pradeda nykti jauni ūgliai, formuojasi smulkūs, deformuoti vaisiai.

Manganas yra gyvybiškai svarbus elementas, užtikrinantis visų pasėlių fotosintezės ir kvėpavimo procesus, taip pat azoto pasisavinimą augaluose. Nemaišyti su stiprių rūgščių reakcijos produktais (sieros rūgštimi, azoto rūgštimi, fosforo rūgštimi ir kt.), taip pat emulsikliais ir šarminiais produktais. Prieš ruošiant galutinį mišinį, rekomenduojama atlikti suderinamumo testą.

Augalai Dozavimas, l/ha Naudojimo laikas
Grūdai 2-3 Jei reikia, 1-3 purškimai ankstyvose augalų vystymosi stadijose, iki žydėjimo
Rapsai 2-3 2-3 purškimai pradedant nuo 6 lapų stadijos
Daržovės 3-4 Jei reikia, 2-3 purškimai ankstyvose augalų vystymosi stadijose, iki žydėjimo
Vaismedžiai 2-4 2-4 purškimai pavasarį/vasarą lapų augimo fazėje, kai lapai pasiekia 2/3 savo dydžio
Dekoratyviniai augalai 2-3 Esant poreikiui
Medžiai 2-4 2-4 purškimai pavasarį/vasarą žydėjimo fazės metu, kai lapai pasiekia 2/3 savo dydžio