HEROCHECK pHHEROCHECK pH

NP tirpalas vandens pH reguliuoti, praturtintas drėkinančiomis ir putojimą stabdančiomis medžiagomis.

DEKLARUOJAMA SUDĖTIS m/v m/m
Bendras azotas (N) 5,0% 4,0%
Karbamido azotas (N) 5,0% 4,0%
Vandenyje tirpus fosforo pentoksidas (P2O5 30,0% 24,0%

HEROCHECK pH:

  • Reguliuoja vandens pH – aukšto pH ir didelio kietumo vanduo gali žymiai sumažinti lapų apdorojimo efektyvumą, o tai lemia ekonominius nuostolius, nes augalai negali visiškai pasisavinti naudojamų preparatų. Lapiniam purškimui rekomenduojama naudoti vandenį, kurio pH lygis yra šiek tiek rūgštus (apie 6,0), kad būtų pasiektas optimalus efektyvumas.
  • Padidina daugelio augalų apsaugos produktų efektyvumą – rekomenduojama naudoti siekiant sumažinti purškiamojo tirpalo pH ir pasiekti optimalų pesticidams reikalingą tirpalo rūgštingumą, taip pat naudojant sumažintas pesticidų dozes.
  • Anijoninis tirpalas, kuriame taip pat yra paviršinio aktyvumo medžiagų ir putojimą stabdančių medžiagų, palengvina tirpalo paruošimą ir padidina darbinio skiedinio mišinio stabilumą ant apdorojamo paviršiaus.
  • Lengva naudoti – prie dažų pridėtas pH indikatorius paverčia vandenį rezervuare oranžine spalva, kai pasiekia optimalų pH lapams apdoroti.

DOZĖS IR NAUDOJIMO METODAS:
HEROCHECK pH reikia įpilti į vandenį prieš dedant kitus produktus!

Matuojant pH vandenyje:

Vandens pH  Naudojimo dozė
Vandeniui, kurio pradinis pH 7,5-8 66-75 ml į 100 litrų
Vandeniui, kurio pradinis pH 8-8,5 80-100 ml į 100 litrų
Vandeniui, kurio pradinis pH 8,5-9 120-150 ml į 100 litrų

pH reguliavimas naudojant spalvos indikatorių – pagal aukščiau esančioje lentelėje nurodytą kiekį, į šarminį pH vandenį (pH>7) įpilkite HEROCHECK pH, kol jis pagels. Toliau pilkite, kol vanduo taps oranžinės spalvos (pH apie 6), o tai rodo optimalų pH, kad susidarytų darbinis mišinys.

HEROCHECK pH

Maišymas:

Į purkštuvo baką iki pusės pripildykite vandens ir įjunkite maišytuvą. Įpilkite HEROCHEK pH, kol vanduo pasieks reikiamą spalvą. Nenustodami maišyti, suberkite planuojamus produktus tokia tvarka: lapų trąšos (milteliai), lapų trąšos (granuliuotos), lapų trąšos (skystos), augalų apsaugos priemonės, tirpios granulės, augalų apsaugos produktų koncentratai, emulsijos, klijai. Užpildykite purkštuvą vandeniu. Toliau maišyti transportavimo ir purškimo metu.
Išpurškę visą tirpalą, kruopščiai išskalaukite purkštuvo baką, žarnas ir purkštukus.

HEROCHEK pH suderinamas su dauguma fitosanitarinių produktų. Nemaišyti su kalcio turinčiais produktais arba sulfonilkarbamido herbicidais. Jei abejojate, atlikite suderinamumo testą. Visada naudokite tirpale.