Heromicro Forte

Heromicro Forte

Magnio sulfatas, tirpus miltelių pavidalu, su mikroelementais (B, Zn) – greito veikimo lapų trąšos.

DEKLARUOJAMA SUDĖTIS % m/m
Magnio oksidas (MgO), tirpus vandenyje 21,0 %
Sieros trioksidas (SO3), tirpus vandenyje 47,0 %
Boras (В) tirpus vandenyje 4,0 %
Cinkas (Zn), tirpus vandenyje 4,2 %

Trąšos, kuriose yra daug vandenyje tirpių maistinių medžiagų, greitai ir efektyviai pašalina ir koreguoja jų trūkumą augaluose.

Magnis yra vienas iš svarbiausių chlorofilo susidarymo elementų, jis daro didelę įtaką fotosintezės proceso eigai, taigi ir žemės ūkio augalų derlingumui. Augalų metabolizmo skatintojas, kuris vaidina svarbų vaidmenį formuojantis baltymams ir angliavandeniams. Svarbus elementas visiems augalams. Siera padidina augalų azoto naudojimo efektyvumą ir neleidžia kauptis nitratams. Dalyvauja cukrų, krakmolo, vitaminų ir aromatinių medžiagų sintezėje. Svarbus elementas aliejinių augalų sėkloms formuojant aliejų.

Trąšose esančios maistinės medžiagos visiškai tirpsta vandenyje, augalai jas greitai pasisavina ir gali iš karto panaudoti. Magnio sulfatas greitai ištirpsta, nesudarydamas nuosėdų, idealiai tinka purkšti lapus laistymo sistemose. Borui jautriems augalams, tokiems kaip grūdai, braškės ir kt., rekomenduojama jį naudoti tik esant boro trūkumui arba žinant jo kiekį dirvoje ar augaluose.

Ypač rekomenduojama naudoti pradiniuose augalų augimo tarpsniuose ir intensyvaus vegetatyvinio augimo laikotarpiu.

Rekomenduojamos dozės:

NAUDOJIMAS DOZĖ PASTABOS
Per lapus 1,0-3,0 kg/200l vandens Priklausomai nuo pasėlių rūšies ir maistinių medžiagų trūkumo

SUDERINAMUMAS

Nesuderinamumo su kitais produktais atvejų nenustatyta. Nerekomenduojama maišyti su produktais, kuriuose yra kalcio. Jei abejojate, atlikite suderinamumo testą.