Spower® BioPSpower® BioP

Fosforo trąšos su siera ir kalciu P(S) 20 (20) 19% Ca

Spower® BioP trąšose yra akmens fosfato, kuris tirpsta greičiau nei kiti fosforo šaltiniai. Pridėta elementinė ir sulfatinė siera (santykiu 4:1) žymiai pagreitina fosfatinės uolienos pavertimą augalams prieinama P₂O₅ forma, palaiko katijonų balanso korekciją dirvožemio absorbcijos komplekse ir be ilgalaikio sieros tiekimo, taip pat suteikia greitesnį sulfatinės sieros pasisavinimą. Trąšose esantis labai reaktyvus kalcis aeruoja (gerina aprūpinimą deguonimi) dirvožemį ir palaiko elementinės sieros pavertimą sulfatine siera, kurią gali naudoti augalai.

Fosforas yra būtinas šaknų augimui ir vystymuisi. Šaknys geba pasisavinti daugiau vandens ir maisto medžiagų, suriša daugiau anglies, o tai yra viena iš normalios fotosintezės sąlygų.

Siera būtina kokybiškam pasėliui formuotis. Tai antra pagal svarbą maistinė medžiaga po azoto, kai reikia užtikrinti derlių ir derliaus kokybę.

Kalcio yra visose augalų ląstelių struktūrose ir dalyse, tai yra labai svarbus elementas, užtikrinantis augalų gyvybės procesus – stabilizuoja ląstelių membranas, užtikrina medžiagų pralaidumą; aktyvina įvairius fermentus; labai svarbus šaknų augimui ir normaliam funkcionavimui; sveikoms ir stiprioms vegetatyvinėms augalo dalims formuoti ir kt.

Trąšų dozes naudokite pagal auginamo augalo tręšimo poreikius, turimą fosforo kiekį dirvoje ir planuojamą derlių.

Orientacinė trąšų dozė: 300 kg/ha.

SUDĖTIS

Bendrasis fosforas, P2 O5 20 %
Bendra siera, S 20 %
Elementinė siera,S 16,40 %
Sieros sulfatas, SO4 3,60 %
Papildomai yra:
Kalcio karbonatas, CaCO3 26,60 %
Tankis  1,080 kg/m 3
Grynasis svoris:  600 kg (didmaišis)